Dacia Sandero Nasıl Araba ?

Yaz mevsimi geldiği zaman otomobil piyasası hareketlenmeye başlıyor. Sıfır araba almak isteyenler ise piyasaları alt üst etmeye başladı bile. Fakat herkes kendi cebine göre araba bakıyor. Dacia Sandero her kesimin cebine hitap edecek bir otomobil. Peki Dacia Sandero Nasıl Araba ? Dacia Sandero her kesimin cebine uygun fakat aldığınız zaman sizi mutlu mu eder pişman mı eder ? İşte bu soruların cevabı ;

Bir çok motor seçeneği ve fiyatları ile her kesime hitap eden Dacia Sandero sıfır araç alacaklar için en çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Nedeni tabi ki seçenekleri, fiyatları ve bu fiyatlara göre içerisinde olan donanımları. Peki Dacia Sandero neden bu kadar çok tercih sebebi haline geldi.

Dacia Sandero Nasıl Araba ?

Dacia Sandero ilk baktığımız zaman dışarıdan gayet başarılı bir tasarıma sahip araba. Sportif yapısı ile göz alıcı bir duruşu olan Sandero SUV araçlar arasında kendini belli ediyor. Dacia Sandero Fiyatları ile de sıfır araç almak isteyen her kesime uygun. Fiyatı 55.900 Türk Lirası ile 88.000 Türk Lirası arasında değişen Sandero donanımları ile araç arayanları kendine çekiyor.

Dacia Sandero 2018 modelinde Ambiance 1.0 Sce 75 bg, Ambiance 1.5 dCi 75 bg, Stepway Turbo 90 bg, Stepway Turbo 90 bg Easy-R, Stepway 1.5 dCi 90 bg, Stepway 1.5 dCi 90 bg Easy-R, Stepway Style Turbo 90 bg, Stepway Style Turbo 90 bg Easy-R, Stepway Style 1.5 dCi 90 bg, Stepway Style 1.5 dCi 90 bg Easy-R seçenekleri ile satışa sunuldu.

Alıcıların isteğine göre farklı opsiyonlarda uygulanabilen araç herkesin bildiği gibi Renault yan sanayisi. Araç ile ilgili yapılan yorumlara baktığınız zaman ikinci el kilometre yapmış araçlara yüksek miktarlar ödeyeceğinize bu fiyata sıfır araç almak daha mantıklı geliyor bana. Tabi derseniz ben konfor istiyorum lüks olsun o zaman Dacia lüks değil belki ama gayet konforlu. Fakat satın aldıktan sonra opsiyon olarak ses yalıtım yaptırmanız tavsiye edilir.

Yapılan yorumlarda gördüğüm akdarı ile satış sonrası ilgisizlikten de bahsediliyor. Fakat bunun direk Dacia ile değil bayi ile ilgili olduğunu da belirtmekte fayda var. Eğer orta gelirli bir aile iseniz ve aile aracı arıyorsanız bence Dacia Sandero tam sizlik.

Dacia Sandero Fiyatları

Ambiance 1.0 Sce 75 bg 55.900 TL
Ambiance 1.5 dCi 75 bg 69.650 TL (Önerilir)
Stepway Turbo 90 bg 68.750 TL (Çok Az Yaktığı Yorumlarda Söyleniyor)
Stepway Turbo 90 bg Easy-R 72.750 TL
Stepway 1.5 dCi 90 bg 79.750 TL (Önerilir)
Stepway 1.5 dCi 90 bg Easy-R 86.500 TL
Stepway Style Turbo 90 bg 70.250 TL
Stepway Style Turbo 90 bg Easy-R 74.250 TL
Stepway Style 1.5 dCi 90 bg 84.000 TL
Stepway Style 1.5 dCi 90 bg Easy-R 88.000 TL

Bizim Yorumumuz ;

Bizce Dacia Sandero sıfır araç almak isteyen orta gelirli aileler için mükemmel bir seçenek. İlk seçeneğiniz bu otomobil olmalı. Ama şu da var fiyatının ucuz olmasının tabi ki kötü yanları da var. İlk olarak dizel motor seçeneği tercih ettiyseniz mutlaka ses yalıtımı yaptırmanız önerilir. Artı olarak aldığınız zaman araca bazı opsiyonel donanımları da taktırmaz iseniz araç size çok boş gelebilir. Ama yol tutuşu iyi, ekonomik ve gayet şık tasarıma sahip. Bizce tercih edilebilecek bir araç.

Fiyat Listesi    Test Sürüşü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir